Lessenroosters

(onder voobehoud)

Kinderen

Beeldatelier

Eerste graad

1ste & 2de leerjaar
2 jaar
1x/week
- woensdag
13:30 tot 15:10
15:20 tot 17:00
- vrijdag
16:45 tot 18:25
- zaterdag
9:00 tot 10:40
10:50 tot 12:30
13:30 tot 15:10

Tweede graad

3de - 6de leerjaar
4 jaar
1x/week
- woensdag
13:30 tot 15:10
15:20 tot 17:00
- vrijdag
16:45 tot 18:25
- zaterdag
9:00 tot 10:40
10:50 tot 12:30
13:30 tot 15:10

Kunst na school

1ste - 2de leerjaar

Donderdag
16:00 u tot 17:40 u

3de - 6de leerjaar

Dinsdag
16:00 u tot 17:40 u

Jongeren

Beeldatelier

1ste - 3de graad

6 jaar
1x/week
- woensdag
13:30 tot 17:00
17:30 tot 21:00
- vrijdag
17:30 tot 21:00
- zaterdag
9.00 tot 12.30

Digitale media

1ste - 3de graad

6 jaar
1x/week
- woensdag
13:00 tot 16:30
- vrijdag
17:30 tot 21:00
- zaterdag
13.00 tot 16.30

Volwassenen

Initiatie atelier

Standaard traject

2 jaar
1x/week
- woensdag 18:00 - 21:30
- vrijdagvoormiddag 9:00 - 12:30
- vrijdagnamiddag 13:00 - 16:30

Cross over

Snel traject

4 jaar
3x/week
lessenroosters op maat (zie ateliers)
in overleg met atelier leerkrachten

Standaard traject

5 jaar
2x/week
lessenroosters op maat (zie ateliers)
in overleg met atelier leerkrachten

Levend model

Standaard traject

5 jaar
2x/week
- dinsdag 18:00 - 21:30
- woensdag 9:00 - 16:30
- vrijdag 13:00 - 16:30

Traag traject

10 jaar
1x/week
- dinsdag 18:00 - 21:30
- woensdag 9:00 - 16:30
- vrijdag 13:00 - 16:30

Kunst & Cultuur

Extra lessen in 3de en 4de jaar
1x/om de twee weken
- dinsdag 9:30 - 11:10
- woensdag 18:00 - 19:40

Fotokunst

Standaard traject

5 jaar
2x/week
- dinsdagvoormiddag 9:00 - 12:30
- dinsdagnamiddag 13:00 - 16:30
- woensdagvoormiddag 9:00 - 12:30
- woensdagavond 18:00 - 21:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Kunst & Cultuur

Extra lessen in 3de en 4de jaar
1x/ om de twee weken
- dinsdag 9:30 - 11:10
- woensdag 18:00 - 19:40

Tekenkunst

Standaard traject

5 jaar
2x/week
- dinsdag 13:00 - 16:30
- dinsdagavond 18:00 - 21:30
- woensdagnamiddag 13:00 - 16:30
- woensdagavond 18:00 - 21:30
- vrijdag 9:00 - 12:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Traag traject

10 jaar
1x/week
- zaterdag 9:00 - 12:30

Kunst & Cultuur

Extra lessen in 3de en 4de jaar
1x/om de twee weken
- dinsdag 9:30 - 11:10
- woensdag 18:00 - 19:40

Schilderkunst

Standaard traject

5 jaar
2x/week
- dinsdag 9:00 - 12:30
- dinsdag 13:00 - 16:30
- woensdag 13:00 - 16:30
- woensdagavond 18:00 - 21:30
- donderdag 9:00 - 12:30
- donderdag 13:00 - 16:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Traag traject

10 jaar
1x/week
- dinsdag 9:00 - 12:30
- dinsdag 13:00 - 16:30
- woensdag 13:00 - 16:30
- woensdagavond 18:00 - 21:30
- donderdag 9:00 - 12:30
- donderdag 13:00 - 16:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Kunst & Cultuur

Extra lessen in 3de en 4de jaar
1x/om de 2 weken
- dinsdag 9:30 - 11:10
- woensdag 18:00 - 19:40

Keramiek

Standaard traject

5 jaar
2x/week
- dinsdag 9:00 - 12:30
- dinsdag 13:00 - 16:30
- dinsdagavond 18:00 - 21:30
- woensdag 13:00 - 16:30
- woensdagavond 18:00 - 21:30
- donderdag 13:00 - 16:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Traag traject

10 jaar
1x/week
- woensdagavond 18:00 - 21:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Kunst & Cultuur

Extra lessen in 3de en 4de jaar
1x/om de twee weken
- dinsdag 9:30 - 11:10
- woensdag 18:00 - 19:40

Grafisch ontwerp

Standaard traject

5 jaar
2x/week
- dinsdag 9:00 - 12:30
- woensdag 18:30 - 22:00
- vrijdag 9:00 - 12:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Traag traject

10 jaar
1x/week
- vrijdag 9:00 - 12:30
- zaterdag 9:00 - 12:30

Kunst & Cultuur

Extra lessen in 3de en 4de jaar
1x/om de twee weken
- dinsdag 9:30 - 11:10
- woensdag 18:00 - 19:40